Kúpou vianočných pohľadníc podporíte aj našu školu

pohľadnice nájdete tu:

O čo ide?

Šikovné dievčatá z celého Slovenska vytvorili vianočné pohľadnice. Ich kúpou podporíte dobrú vec. A hneď dokonca dva! Hovoríte si, že neposielate pohľadnice? Napravte to! Alebo ich využite na venovanie k vianočnému darčeku pre blízku osobu. ČO JE VIAC ako to, že niekto trávil svoj voľný čas nezištne, aby ste vy mohli niekomu ďalšiemu urobiť radosť? A ešte k tomu podporiť dobrú vec? To je na tom celom tak úžasné! Že môžeme spoločne urobiť dobrý skutok 🙂 Kúpou podporíte dve úžasné projekty (peniaze budú rozdelené na dve rovnaké polovice)

1. Nájdete tu hľa

https://www.ludialudom.sk/vyzvy/6715?fbclid=IwAR3F5iWZAB1XgjKck0-MLB1zcY8EFxmlCniILVk4hpjj_pHJ95Yzo8joU3Y

2. ZŠ Veľké Zlievce. Spolu sa tu učia deti zdravé, deti s vývinovými poruchami učenia, správania, s mentálnym postihnutím, s vysokofunkčným autizmom a aj deti v domácom vzdelávaní.

https://www.facebook.com/scrapper.sk/photos/?tab=album&album_id=2673974485995730

Cena jednej pohľadnice je (minimálne) 4€. Prispieť môžete koľko uznáte za vhodné, minimálne však 4€. Celá suma ide na podporu vyššie uvedených projektov (k sume 4€ bude prirátané poštovné, ak nie ste zo Žiliny). K pohľadnici dostanete aj obálku, aby ste ju mohli poslať poštou. Ak o pohľadnicu máte záujem, len pod ňu napíšte komentár. Pohľadnice, ktoré si už niekto vybral budú presunuté do albumu „našli majiteľa – pošli dobro“ V albume je aj fotka „Zoznam darcov“ kde budú uverejnené všetky príspevky. Buď s celým menom, alebo len meno + prvé začiatočné písmenko z priezviska (ako si budete vy želať). Celú sumu je potrebné previesť na číslo účtu (hotovosť neprijímam), ktoré vám bude poslané v správe. V prípade, že si želáte pohľadnice poslať poštou, je potrebné k sume prirátať aj poštovné, podľa váhy a spôsobu odoslania. Do albumu budú aj pridaná foto dokumentácia zo všetkých úhrad + výšky príspevkov (bez poštovného). Možný osobný odber v Žiline (na 3 rôznych miestach).

zdieľať článok